Strona główna » Chip Tuning Poznań

Chip Tuning Poznań

Trwałe i bezpieczne efekty tuningu można uzyskać wyłącznie w warsztatach, w których pracują doświadczeni specjaliści mający do dyspozycji nowoczesny i precyzyjny sprzęt. GOLDCAR to auto serwis mieszczący się z Złotnikach, tuż za granicami miasta Poznań, w którym najwyższa jakość usług serwisowych to priorytet w codziennej pracy. Od kilkunastu lat wykonujemy chiptuning dla naszych klientów na profesjonalnej hamowni podwoziowej. W tym czasie podnieśliśmy moc silników łącznie aż o 10 000 KM! Sprawdź, jakie korzyści daje chip tuning i dlaczego warto wykonać go u nas.

Chiptuning Poznań - co to jest?

Chip tuning silnika jest to modyfikacja standardowych ustawień systemów elektronicznych wykonywana w celu zwiększenia wydajności i mocy, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa. Producenci samochodów zostawiają spory zapas wytrzymałościowy w silnikach, które schodzą z linii produkcyjnej. Indywidualne strojenie pojazdu (chip tuning) ma za zadanie pełne wykorzystanie mocy silnika z zachowaniem bezpieczeństwa. Modyfikacje mogą być nastawione na oszczędność paliwa lub zwiększenie wydajności silnika. W przypadku tych pierwszych, jesteśmy w stanie zmniejszyć zużycie od 0,5 l do nawet 5 l na 100 km w zależności od samochodu, możliwe jest również osiągnięcie wzrostu mocy na poziomie 30%. Profesjonalnie przeprowadzony chiptuning pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo jazdy, komfort pasażerów i koszty związane z zużyciem paliwa.

Chip tuning Diesel Poznań

Najlepsze efekty daje chip tuning w silnikach turbodoładowanych, gdyż podniesienie ciśnienia w turbinie pozwala uzyskać bardziej efektywny przyrost mocy, a zmniejszenie zużycia paliwa może wynieść nawet około dwudziestu procent. Mogą to być, zarówno silniki benzynowe, jak i Diesel (TDI). Tuning Diesla wymaga dokładniejszego oprogramowania, dlatego przy wyborze wykonawcy, zawsze należy kierować się jakością sprzętu w warsztacie i doświadczeniem mechaników. Auto serwis GOLDCAR to miejsce, w którym Diesel tech tuning nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Chiptuning Poznań

Wykonujemy chip tuning samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Pracujemy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie producentów najwyższej klasy, posiadamy zaawansowane zaplecze techniczne oraz wysokie kwalifikacje z zakresu mechaniki i diagnostyki pojazdów mechanicznych. Każda modyfikacja sterownika silnika ECU jest objęta roczną gwarancją. Czas trwania usługi to od 2 do 6 godzin, w zależności od rodzaju samochodu, po wykonanej modyfikacji, klient otrzymuje od nas dwa wydruki z wykresem z hamowni, na których może zobaczyć wyniki sprzed i po zmianach. Zapraszamy do naszego auto serwisu, który znajduje się w sercu Wielkopolski, w odległości zaledwie 20 minut od centrum miasta Poznań. Wykonaliśmy tuning silnika dla setek klientów, a pozytywne opinie o naszej pracy potwierdzają, że zdecydowanie warto wybrać nasz warsztat. Popraw parametry swojego samochodu i zwiększ zadowolenie z jazdy. Umów się na wizytę jeszcze dziś!

NAJLEPSZE OSIĄGI

Gwarantujemy chip tuning
na najwyższym poziomie, profesjonalne modyfikacje
oprogramowania sterownika
silnika Twojego pojazdu.

ORYGINALNE NARZĘDZIA

Dysponujemy licencjonowanym sprzętem Włoskiej firmy Magic Motor Sport oraz hamownią podwoziową
firmy Dynomet.

POTWIERDZONE WYNIKI

Dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu naszego serwisu oraz wiedzy specjalistów, nasze rozwiązania dają Ci pewnośći gwarancję satysfakcji.