Strona główna » Hamownia Poznań

Hamownia Poznań

Hamownia GOLDCAR w Poznaniu jest jednym z najbardziej zaawansowanych tego typu miejsc w Wielkopolsce. Zapraszamy do diagnostyki, zarówno samochodów benzynowych jak i turbodiesli, niezależnie od tego, czy planowane są modyfikacje w aucie (chip tuning) czy właściciel chce po prostu sprawdzić osie, zmierzyć moc i moment obrotowy w swoim aucie. Nasza hamownia posiada aprobatę wiodących producentów samochodów i certyfikaty jakości, a jej obsługą zajmują się doświadczeni operatorzy.

Hamownia Poznań - do czego służy?

Hamownia jest urządzeniem diagnostycznym, które pozwala na pomiar istotnych parametrów samochodu w warsztacie, tj. bez konieczności wykonywania prób drogowych. Na stanowisku mechanicy mają możliwość wglądu we wszystkie podzespoły samochodu działające w ruchu, w warunkach podobnych do jazdy po drodze. Hamownia umożliwia sprawdzenie mocy oraz momentu obrotowego silnika, osi, prędkościomierza, zużycia paliwa. Krótki czas pomiaru daje pewność, że silnik nie przeciąży się w jego trakcie. Diagnostyka umożliwia wykrycie usterek i wad w samochodzie, a tym samym pozwala zapobiegać nieprzewidzianym zdarzeniom na drodze. Hamownia ma również zastosowanie przy chip tuningu samochodu. Pozwala zmierzyć parametry przed i po modyfikacji. W przypadku zlecenia tej usługi w naszym warsztacie, klient otrzymuje oba wydruki z wykresami z hamowni, by mieć możliwość porównania. Świadczymy diagnostykę w konkurencyjnych cenach.

Oferujemy również możliwość wynajęcia hamowni na dowolną liczbę godzin w celach strojenia pojazdu.

GOLDCAR to auto serwis z doświadczonym zespołem i najnowocześniejszym sprzętem. Obsłużyliśmy już blisko 1000 klientów, z których większość wraca z kolejnymi zleceniami i poleca nasze usługi swoim znajomym. Serdecznie zapraszamy klientów z Poznania i okolic do skorzystania z naszych usług!