Strona główna » Regeneracja wtryskiwaczy Poznań

Regeneracja wtryskiwaczy Poznań

Nowoczesne metody diagnostyki oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że firma GOLDCAR z Poznania świadczy najwyższej jakości usługi obejmujące naprawę oraz regenerację wtryskiwaczy i pomp wtryskowych w samochodach osobowych i ciężarowych dla klientów z Poznania i okolic. Nowoczesne silniki Diesla, wyposażone są w bardzo zaawansowane technologicznie systemy wtrysku paliwa. Niestety, są to jednocześnie elementy bardzo delikatne i podatne na uszkodzenia. Zanieczyszczone paliwo czy brak wymiany filtra są najczęstszymi przyczynami awarii wtryskiwaczy, która objawia się spadkiem mocy silnika, trudnościami z jego odpaleniem, dymem z rury wydechowej lub zwiększonym zużyciem ropy. Każdy z tych objawów powinien zaniepokoić właściciela auta i skłonić do pilnej wizyty w warsztacie, bo awaria w efekcie często prowadzi do uszkodzenia innych podzespołów, np. turbosprężarki, filtra cząstek stałych, a nawet do zatarcia silnika (na skutek rozcieńczenia oleju). Praktyka pokazuje, że w większości warsztatów sugerowana jest wymiana wtrysków, a to wiąże się z wydatkiem rzędu kilku tysięcy złotych. Alternatywą dla wymiany jest regeneracja wtryskiwaczy, czyli skuteczny i niedrogi zabieg pozwalający przywrócić im fabryczne parametry. GOLDCAR jako jeden z nielicznych auto serwisów w Poznaniu wykonuje profesjonalną diagnostykę i naprawę systemów Diesla, włącznie z najnowocześniejszymi rozwiązaniami Common Rail. Naprawiamy wtryskiwacze Bosch, Delphi, Siemens, Denso – elektromechanicze oraz piezo.

Naprawa Common Rail Poznań

Naprawa urządzeń w układzie Common Rail sprawia, że po regeneracji niczym nie różnią się one od elementów nowych. Olbrzymia różnica w cenie zakupu i naprawy przekłada się na wzrost zainteresowania usługami oraz zwiększenie liczby punktów, w których jest wykonywana. Należy jednak pamiętać, że układ Common Rail jest niezwykle zaawansowany, a jego naprawa wymaga specjalistycznego sprzętu, fachowej wiedzy i doświadczenia mechaników. GOLDCAR serwis to zespół, który od blisko 30 lat doskonali swoje umiejętności i z sukcesem podejmuje się nawet najtrudniejszych wyzwań.

Naprawa wtryskiwaczy Poznań

Zapraszamy do naszego warsztatu w Złotnikach usytuowanego w odległości około 10 km od granic miasta Poznań. Mamy bogate doświadczenie w zakresie naprawy oraz regeneracji wtryskiwaczy i pomp wtryskowych zdobyte w czasie wieloletniej działalności. Profesjonalne wykonywanie napraw umożliwia nam specjalistyczny sprzęt oraz części zamienne od sprawdzonych producentów. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów. Pozytywne opinie oraz polecenia wśród znajomych potwierdzają, że dobrze wykonujemy swoją pracę. Oprócz fachowego rozwiązywania problemów, zawsze staramy się, by usunąć usterkę możliwie jak najszybciej, bo wiemy, jak ważna jest mobilność dla kierowców. Zawsze stawiamy na transparentność w zakresie cen usług, a klient dostaje pełną informację o tym, ile kosztuje naprawa wtryskiwaczy, zanim zdecyduje o powierzeniu nam zlecenia. Szukasz warsztatu, który profesjonalnie, niedrogo i szybko podejmie się naprawy wtryskiwaczy w Poznaniu? Właśnie znalazłeś – GOLDCAR to warsztat, którego Ty i Twój samochód potrzebujecie.

DIAGNOSTYKA WTRYSKIWACZY

Posiadamy profesjonalny sprzęt , dzięki któremu możemy ocenić stan zużycia wtryskiwaczy, poprawność działania w różnych zakresach obciążenia,
zarówno pod kątem mechanicznym jak i elektrycznym, co jest niezbędne do prawidłowej pracy silnika.

NAPRAWA SILNIKÓW DIESLA (W TYM COMMON RAIL)

Wieloletnie doświadczenie nabyte podczas prac z silnikami Diesla sprawiło, że wyspecjalizowaliśmy się w ich naprawach, a w szczególności tych
najnowocześniejszych z systemem common rail. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz umiejętności-jesteśmy gotowi podjąć się każdego wyzwania.

REGENERACJA POMP WYSOKIEGO CIŚNIENIA

Nieprawidłowo działająca pompa wysokiego ciśnienia w nowoczesnym silniku Diesla potrafi przysporzyć wielu problemów. Aby usunąć ewentualne usterki,
dokonać odpowiednich napraw, trzeba posiadać duże doświadczenie i wiedzę. Oferujemy jedno i drugie, jesteśmy w stanie rozwiązać problemy związane z działaniem tego tak ważnego podzespołu.